۰۹۱۰۷۶۲۹۰۰۸
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

درباره ما

املاک پارسین پردیس در ابتدا با هدف ایجاد کسب و کار و سپس برای ارائه اطلاعات دقیق ملکی اعم از خرید و فروش ،  کلیه انواع ملک بصورت تخصصی و حرفه ای برای مشتریان عزیز راه اندازی شد.

 

 

با توجه به استفاده های بسیار بالای مردمی از فضای مجازی ، به جهت دسترسی بهتر و آسانتر مشتریان با مقوله خرید و فروش ملک در شمال کشور ، با طراحی وب سایت املاک پارسین پردیس در سال ۱۳۹۹ ، توانستم تا حدود بسیار زیادی راه را برای تعاملی بهتر فی مابین مشاور و مشتریان هموار کنیم .

اکنون املاک پارسین پردیس در زمینه خرید و فروش ،  مفتخریم بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی در کنار مشتریان با مشاوره دقیق در خدمتتان باشیم.

حوزه فعالیت املاک پارسین پردیس در شهرستان پردیس و شمال کشور  میباشد و هر شخص در هر کجای کشور عزیزمان ایران میتواند ملک خود را به ثبت برساند و پس از بررسی کارشناسان املاک پارسین پردیس تایید و در لیست آخرین املاک قرار بگیرد .

وب سایت املاک پارسین پردیس دارای امکانات کم نظیر ، همانند فیلتر جستجو پیشرفته ، ارسال ملک با جزئیات  و به سلیقه ایران پسند ، کدنویسی بهینه  ، سئو بسیار عالی جهت کاهش حجم تصاویر بطور خودکار و درج متا تگ های تصویر از روی عنوان ملک ، امکان ساخت لینک با فیلتر دلخواه و درج آن در هر کجای از سایت و یا ارسال آن به دیگران ،میباشد .

با تشکر از همکاری شما

املاک پارسین پردیس